StarNet ERP

Starnet ERP (Kurumsal Kaynak Planlama)

Büyük bir değişim ile karşı karşıyasınız. Her geçen gün büyüyen bir ekonomiye… yeni bir çağa… sektörün iş yapma biçimine tamamen farklı bir yaklaşımla geçiş sürecine karşı karşıyasınız. Bu nedenle;

Hız ve kalite, azalan maliyetler ve verimlilik, başarının temellerini oluşturuyor.

Hız ve kalite, azalan maliyetler ve verimlilik, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetinin, kısaca başarının temellerini oluşturuyor. Bu sebeple, kurumunuzun tüm bölümlerinde sürekli oluşan ve dolaşan, doğru veriye hızla ulaşmaya, bu veriyi kurumsal raporlara çevirerek, hızlı ve doğru karar alma sürecinizi yönetmeye çok daha fazla ihtiyaç duyarsınız.

nokta

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan firmamız Starnet Yazılım Dan.Tic.A.Ş olarak akademisyen hocalar gözetiminde üniversite-sanayii işbirliği projesi kapsamında en güncel teknolojileri ve sektörel ihtiyaçları yakından takip ederek geliştirilen Ar-Ge ürününümüz Starnet ERP sayesinde;

Üniversite-sanayii işbirliği projesi kapsamında en güncel teknolojileri ve sektörel ihtiyaçları yakından takip ederek geliştirilen Ar-Ge ürününümüz Starnet ERP.

Cari, Stok, Sipariş, Teklif, Fatura/İrsaliye, Çek/Senet, Kasa, Banka/Kredi Kartı, Garanti/Servis Modüllerinden oluşan ihtiyaç duyduğunuz tüm iş süreçlerinizi aynı platform üzerinde baştan sona entegre bir şekilde yönetebilirsiniz.

nokta

Starnet ERP' yi diğerlerinden ayıran en büyük özelliği Cross Platform yani


Starnet ERP' yi diğerlerinden ayıran en büyük özelliği Cross Platform yani "Platform Bağımsız" olmasıdır. Starnet ERP, SaaS (software as a service) Bulut bilişim yazılımımız ile firmalar sadece Bilgisayar’da değil aynı anda Tablet, Kiosk, Smart Phone ,PDA, El Terminali, Akıllı Telefon (Android, iOS ve Windows Phone) ve Dokunmatik TV gibi tüm cihazlara ek başka yazılıma ihtiyac duymamaktadır.

nokta

“Az Kod Çok İş” , “ Tek Proje, Tek Yazılım, Tek Bir Yerde Güncelleme Maliyeti, 10’dan fazla farklı platform da çalışma özelliği ”

Starnet ERP'nin tüm özelliklerini keşfetmek için www.starneterp.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

TEKNOLOJİ

Çözümleri

En son Teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine götürmeyi kendine görev edinen firmamız, bilgisayar donanımları, network yazılımları ve uçtan uca teknoloji danışmanlığı ile her an müşterilerinin yanındadır.

ÖZEL YAZILIM

Çözümleri

El terminali uygulamaları, barkod basım sistemleri, depo sayım, toptan ve parakende satış sistemleri, Kurumsal web sayfası, B2B ve B2C çözümleri, E-Ticaret Uygulamaları. Özel Windows yazılımları, Özel mobil uygulamaları ve Özel Web yazılımları ile hizmetinizdedir.

AKILLI TASARIM

Çözümleri

2010 Yılından sonra popülaritesini arttıran responsive(esnek-duyarlı) tasarım yani her cihaza göre kendini uyarlayan tasarımlar üzerinde profesyönel uygulama danışmanlığımız ile hizmetinizdeyiz.